..:: Sanal Alemdeki Gerçek AHLAT::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..:: Sanal Alemdeki Gerçek AHLAT::..

♥ ♥ ♥ ♥ Hiçbir Yer Yokluğunda Ahlat Kadar Sevilmedi ♥ ♥ ♥ ♥

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde Fatih Terim'i bakın nasıl kaleme aldı...

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde Fatih Terim'i bakın nasıl kaleme aldı... Empty
MesajKonu: Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde Fatih Terim'i bakın nasıl kaleme aldı...   Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde Fatih Terim'i bakın nasıl kaleme aldı... EmptyÇarş. Haz. 18, 2008 12:43 pm

BİR:
"Küçük dağları sen mi yarattın birader" diye bakıldığında suratına
"Hayır... Hayır... Sadece küçük dağları değil büyük dağları da ben
yarattım" ifadesini takınarak iticilik şampiyonu olduğu için...

İKİ: Soğukkanlı bir değerlendirmeyle en fazla "Çok ballı bir
adam" yorumunu hak ettiği halde "Ben Fatih Terim... Futbolun kitabını
tersten yazmış adam" triplerine girdiği için...

ÜÇ: Zaferden sonraki afra tafrasının çekilmezliği nedeniyle, milli maçlarımızda beni ve benim gibileri hep "İçimizdeki İrlandalı" olmak gibi kahredici bir pozisyona sürüklediği için...

DÖRT: Başarı, zafer, galibiyet... Bunların eleştirilere en güzel
yanıt olabileceğini düşünemeyip "laf geçirme" hevesine yenik düştüğü
için... Yani başarıyı hazmetme kapasitesi acayip sığ olduğu için...

BEŞ: Elde ettiği zaferlerde "mahalle baskısı" nedeniyle oyuna
soktuğu futbolcunun büyük payına rağmen, bu durumu zerre kadar aklına
getirmeyip "Fatih Terim mucizenin öteki adıdır" havası bastığı için...

ALTI: Sırf şişkin egosunu daha da şişirmek ve "Fatih Terim
karizması"nı belirgin kılmak amacıyla herkesin dediğinin tersini
yapmaya kalkarken, zoru ve fiyaskoyu görünce anında tornistan ettiği için...

YEDİ: Kendisinden "Fatih Terim" diye söz ettiği için...

SEKİZ: Dışarıda, içeride bilen bilmeyen herkesin basbayağı bir
"mistik olay" olarak yorumladıkları tuhaf bir galibiyetin ardından
"Kabaramazsın kel Fatma" oyunu oynadığı için...

Ahmet Hakan / Hürriyet
Misafir
Misafir
Anonymous

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde Fatih Terim'i bakın nasıl kaleme aldı... Empty
MesajKonu: Geri: Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde Fatih Terim'i bakın nasıl kaleme aldı...   Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde Fatih Terim'i bakın nasıl kaleme aldı... EmptyÇarş. Haz. 18, 2008 1:54 pm

Katılmamak da elde değil hani...
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde Fatih Terim'i bakın nasıl kaleme aldı...   Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde Fatih Terim'i bakın nasıl kaleme aldı... EmptyÇarş. Haz. 18, 2008 2:24 pm

Ahmet hakan bana göre türkiyenin en zavallı ve karektersiz yazarlarından biridir. Şimdi Bütün ülke birlik olmuşken milli takıma destek verirken bu yazının yazılacağı zamanmı. beklesin sonra yazsın. 311
Fatih AKDEMİR
~~~ A H L A T ~~~

~~~ A H L A T ~~~
Fatih AKDEMİR

Erkek

MesajKonu: Geri: Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde Fatih Terim'i bakın nasıl kaleme aldı...   Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde Fatih Terim'i bakın nasıl kaleme aldı... EmptyÇarş. Haz. 18, 2008 2:29 pm

Ortada bazı gerçekler varken Ahmet Hakan'a gün doğmuş işte. Ben öyle düşünüyorum.
http://www.istanbul.hareketforum.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde Fatih Terim'i bakın nasıl kaleme aldı...   Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde Fatih Terim'i bakın nasıl kaleme aldı... EmptyÇarş. Haz. 18, 2008 2:31 pm

birileri cekemezlik mi yapıyor be birader sen bu durumda destek vereceğine neden köstek olmaya çalışıyorsun senin buradan kazancın ney ne çıkar amacındasın bu kadar olmaz yaa hakketen olmaz yanı birileri türkiyenin kuyusunu kazımaya çalışıyorsa ve o kişide bir türk evladı türçocuğuysa ben ondan şüpe edrim kardeşim akıllı olun akıllı bir başarının ismini ancak böyle lekeleye bilirler
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde Fatih Terim'i bakın nasıl kaleme aldı...   Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde Fatih Terim'i bakın nasıl kaleme aldı... EmptySalı Tem. 22, 2008 5:26 pm

Fatih AKDEMİR demiş ki:
Ortada bazı gerçekler varken Ahmet Hakan'a gün doğmuş işte. Ben öyle düşünüyorum.

EVET AYNEN ÖLE ORTADAKİ BAĞZI GERÇEKLERİ AHMET HAKAN GİBİ FIRILDAK DÖNER LANBA YAZARLAR FIRSATI YAKALADIMI ÇOK GÜZEL DEĞERLENDİRİYORLAR.

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde Fatih Terim'i bakın nasıl kaleme aldı...
1 sayfadaki 1 sayfası