..:: Sanal Alemdeki Gerçek AHLAT::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..:: Sanal Alemdeki Gerçek AHLAT::..

♥ ♥ ♥ ♥ Hiçbir Yer Yokluğunda Ahlat Kadar Sevilmedi ♥ ♥ ♥ ♥

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lakers bu kez bırakmadı!

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Lakers bu kez bırakmadı! Empty
MesajKonu: Lakers bu kez bırakmadı!   Lakers bu kez bırakmadı! EmptyPtsi Haz. 16, 2008 2:59 pm

Final serisinin beşinci maçında çekişme yine tavandaydı. Staples Center'daki heyecan kasırgasında tam 38 sayı atan Paul Pierce'in en kritik dönemde topunu çalarak maçı çeviren Kobe Bryant umutları altıncı maça taşıdı.

Final serisinin beşinci maçında çekişme yine tavandaydı. Staples Center'daki heyecan kasırgasında tam 38 sayı atan Paul Pierce'in en kritik dönemde topunu çalarak maçı çeviren Kobe Bryant umutları altıncı maça taşıdı. Final serisindeki en iyi oyununu sergileyen Pau Gasol galibiyette ön plandaydı.

Şampiyon Boston'da belli olacak!..

Fanatik Lakers taraftarları Jack Nicholson ve David Beckham gibi ünlü isimler de tribünde yerini almıştı.

Final serisinde beşinci maç Staples Center'daydı ve Celtics işi burada bitirmek istiyordu. Lakers kaçtı; Celtics yakaladı. Celtics kaçtı; Lakers yakaladı. Heyecan kasırgasında heyecan tavandaydı.

Attığı 38 sayıyla Celtics hücumlarını yönlendiren Paul Pierce'in en kritik dönemde topunu çalarak smaçlayan ve maçı çeviren Kobe Bryant umutları altıncı maça taşıdı.

Final serisindeki en iyi oyununu sergileyen İspanyol pivot Pau Gasol galibiyette ve serinin 3-2'ye gelmesinde ön plandaydı.

Gerginliğin doruğa çıktığı son dakikalarda Lakerslı Lamar Odom ve Celticsli James Posey arasındaki tartışmayı, hatta fiziksel müdahaleyi maçın hakemleri ayırdı.

Final serisinde 6 ve 7. maçlar TD Banknorth Garden'da, NBA 2008 şampiyonu Boston'da belli olacak!
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Lakers bu kez bırakmadı!   Lakers bu kez bırakmadı! EmptySalı Haz. 17, 2008 4:24 pm

ercan bu ne maçı gardaş heç bi şe anlamadım halı saha maçının sonuçları mı var bi açsan diyirem Lakers bu kez bırakmadı! 969325
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Lakers bu kez bırakmadı!   Lakers bu kez bırakmadı! EmptySalı Haz. 17, 2008 5:53 pm

ya kimin maçı bu...pek anlamdım...
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Lakers bu kez bırakmadı!   Lakers bu kez bırakmadı! EmptySalı Haz. 17, 2008 8:46 pm

EMRE demiş ki:
ercan bu ne maçı gardaş heç bi şe anlamadım halı saha maçının sonuçları mı var bi açsan diyirem Lakers bu kez bırakmadı! 969325

vay torpah ola başıma NBA play off final maçı kazanan şampiyon DÜNYANIN EN PRESTİJLİ BASKETBOOOL LİGİ OLAN NBA NIN FİNAL MAÇI KAZANAN ŞAMPİYON OLİR
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Lakers bu kez bırakmadı!   Lakers bu kez bırakmadı! EmptyÇarş. Haz. 18, 2008 9:52 am

yahu ben yanlışmı biliyorum yoksa bizim ercandan 3 tanemi var ?shadowman vardı ercan oldu bide bu mert çıktı hangisi sensen ay balam ...lakerstan çok onu merak ettim ...
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Lakers bu kez bırakmadı!   Lakers bu kez bırakmadı! EmptyÇarş. Haz. 18, 2008 10:07 am

yavuz demiş ki:
yahu ben yanlışmı biliyorum yoksa bizim ercandan 3 tanemi var ?shadowman vardı ercan oldu bide bu mert çıktı hangisi sensen ay balam ...lakerstan çok onu merak ettim ...

abe bu menem ercan bundan sonra degişmeyecegem söz ötekileri begenilmedi birini men begenmedim birinide başkaları du baham buna şimdilik bişey gelmedi
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Lakers bu kez bırakmadı!   Lakers bu kez bırakmadı! EmptyÇarş. Haz. 18, 2008 10:17 am

herrlisi Allahtan bu iyi gibi bu kalsın .

Lakers bu kez bırakmadı!
1 sayfadaki 1 sayfası