..:: Sanal Alemdeki Gerçek AHLAT::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..:: Sanal Alemdeki Gerçek AHLAT::..

♥ ♥ ♥ ♥ Hiçbir Yer Yokluğunda Ahlat Kadar Sevilmedi ♥ ♥ ♥ ♥

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ve Tarih Yazıldı..!

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Ve Tarih Yazıldı..! Empty
MesajKonu: Ve Tarih Yazıldı..!   Ve Tarih Yazıldı..! EmptyPtsi Haz. 16, 2008 12:32 am

Ve Tarih Yazıldı..! Nihatg10

Tarih yazdık! 3-2 alkış

A Milli Futbol Takımımız, EURO 2008 A Grubu 3. maçında Çek Cumhuriyeti'ni 3-2 yenerek çeyrek finale yükseldi. Çeyrek finalde rakibimiz Hırvatistan.

Sizleri Tebrık edıyorum

Maç 2-0 Olduğunda ben Bu maç uzatmalara Gıoder Demiştim Ama Bu Kadar Iyı Bır Sonuc Beklemıyordumm.!
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Ve Tarih Yazıldı..!   Ve Tarih Yazıldı..! EmptyPtsi Haz. 16, 2008 2:25 am

Vallahi öldüm öldüm dirildim. Makus kaderimiz sanki böyle son dakikalar. Bir üst turu da geçeriz insallah. Allah yardimcilari olsun...
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Ve Tarih Yazıldı..!   Ve Tarih Yazıldı..! EmptyPtsi Haz. 16, 2008 2:31 am

Rahat bi şekilde alamadık gitti bu maçları
tebrik ederim milli takımı helal olsun alkış
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Ve Tarih Yazıldı..!   Ve Tarih Yazıldı..! EmptyPtsi Haz. 16, 2008 8:57 am

biz ne acayip bir milletiz.illede son anlara kadar beklettik,sonra maçı aldık .Teknikle veya taktikle alakamız yok dün gece resmen bir mucize yaşandı.Çok mutlu oldum.Volkanın kırmızı kart görmesi zaten başlı başına komedi oldu.Ne mutlu türküm diyene.
Fatih AKDEMİR
~~~ A H L A T ~~~

~~~ A H L A T ~~~
Fatih AKDEMİR

Erkek

MesajKonu: Geri: Ve Tarih Yazıldı..!   Ve Tarih Yazıldı..! EmptyPtsi Haz. 16, 2008 10:04 am

Çekleri bozdurduk. Gerisi Hırvatistan maçına kaldı artık.

İlk 8 de olmamız tabiki onur verici. Akşam öldük öldük dirildik ama hakikaten Yavuz un dediği gibi mucize yaşandı...

Teknik ve taktik ile Hırvatistanı ne yapıp yapıp yenmemiz lazım...
http://www.istanbul.hareketforum.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Ve Tarih Yazıldı..!   Ve Tarih Yazıldı..! EmptyPtsi Haz. 16, 2008 10:07 am

acayip bir maçtı ömründe bir galatasarayın uefa finalinde birde bu maçta bu kadar heyecan duydum. hele son dakikalarda volkanın en uzak akrabasını bile yad ettim. neyse yolumuz açık viyana bizim artık.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Ve Tarih Yazıldı..!   Ve Tarih Yazıldı..! EmptyPtsi Haz. 16, 2008 10:25 am

tam yol ileri türkiye
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Ve Tarih Yazıldı..!   Ve Tarih Yazıldı..! EmptyPtsi Haz. 16, 2008 10:39 am

men dedim bu maç bele gider ama demekki isteyince oluyormuş
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Ve Tarih Yazıldı..!   Ve Tarih Yazıldı..! EmptyPtsi Haz. 16, 2008 11:23 am

Nerdeyse televizyonu kapatacaktım.Tam o anda Arda gol atınca seyri doyum olmayan bir maç haline geldi.Teşekkürler Milli takım.Yolunuz açık olsun.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Ve Tarih Yazıldı..!   Ve Tarih Yazıldı..! EmptyPtsi Haz. 16, 2008 11:37 am

umutsuzlukla izledim ama umut dolu umut verici oynadılar...inşallah hırvatistanıda böyle yeneriz...
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Ve Tarih Yazıldı..!   Ve Tarih Yazıldı..! EmptyPtsi Haz. 16, 2008 12:09 pm

kaybili demiş ki:
acayip bir maçtı ömründe bir galatasarayın uefa finalinde birde bu maçta bu kadar heyecan duydum. hele son dakikalarda volkanın en uzak akrabasını bile yad ettim. neyse yolumuz açık viyana bizim artık.

Ve Tarih Yazıldı..! 969325 Ve Tarih Yazıldı..! 969325 Ve Tarih Yazıldı..! 969325 aynen babamda volkanın en uzak akrabasını yad etti.
Maç izlemekten nefret etmeme rağmen bende büyük bir heyecanla izledim ve ayrıca çokta eğlenceliydi. bide adını bilmem ama o takımda daha önce beşiktaşı eleyen bi adam vardı abim okursa kim olduğunu yazar sanırım onların golünüde o attı işte beşiktaştan dolayı babam ona zaten doluymuşher o adamı gördüğünde önce sesli bi şekilde tükürüyordu sonrada sadece ahlat insanına has öyle güzel laflar sayıyordu ki gülmekten artık karnım ağrıdı hani hem milli duygularım yüzünden hemde babamın enteresan yorumlarıyla çok eğlenceli bir maç geçirdim Ve Tarih Yazıldı..! 861737
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Ve Tarih Yazıldı..!   Ve Tarih Yazıldı..! EmptySalı Tem. 22, 2008 5:28 pm

YANİ ŞİMDE AVRUPANIN 4 'CÜSÜYÜZ MÜ agla agla agla agla
alkış alkış alkış alkış alkış alkış alkış alkış alkış

Ve Tarih Yazıldı..!
1 sayfadaki 1 sayfası